Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075959/0004 -

Monogrammist R. B., um 1930

Das Kolosseum in Rom, monogrammiert R. B., Gouache auf Papier, 15 x 24 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

08.02.2022 - 10:53

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Monogrammist R. B., um 1930

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 08.02.2022 - 10:53
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online