Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075959/0017 -

Fritz Paplham *

(Klosterneuburg 1888-1958 Wien) Das Matterhorn, signiert Fritz Paplham, Öl auf Leinwand, 40 x 70 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

08.02.2022 - 10:17

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Fritz Paplham *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 08.02.2022 - 10:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online