Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075517/0002

Henry Malfroy

(Les Martigues/Bouches-duRhone 1895-1944) Paris, Blick auf Notre Dame, bzw. Place de la Madeleine, beide signiert Henri Malfroy, Öl auf Holz, 727 x 35 cm bzw. 22 x 27 cm, gerahmt (2) (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

08.02.2022 - 10:07

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Henry Malfroy

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 08.02.2022 - 10:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online