Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076657/0001

Gabrielle Rainer-Istvanffy *

(Budapest 1877-1964) Kälber im Stall, signiert Rainer Istvanffy Gabrielle, Öl auf Leinwand, 70 x 100 cm, schmutzig, Kraklees, Farbabblätterungen, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

08.02.2022 - 10:08

Dosažená cena: **
EUR 850,-
Vyvolávací cena:

Gabrielle Rainer-Istvanffy *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 08.02.2022 - 10:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online