Čís. položky 193-016823/0004

Damenring

Damenring - Umění, starožitnosti, šperky

Gold/Weißgold 585, Brillanten und Achtkantdiamanten zus. ca. 0,40 ct in Weißgold gefasst, 3,8 g, RW 57,5, Diamanten tlw. mit OberflächenmerkmalenøG4

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

09.02.2022 - 10:04

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Damenring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.02.2022 - 10:04
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online