Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016988/0017

Günther Bauer *

(Wien 1926 geb.) "Stillleben", signiert Bauer, datiert 1997, 14.1.97, Mischtechnik auf Leinwand, 50 x 69,5 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

09.02.2022 - 10:48

Vyvolávací cena:

Günther Bauer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 09.02.2022 - 10:48
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online