Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016944/0048

Theo Zasche

Aquarellminiatur auf Karton, "Damenbildnis", oval, signiert Theo Zasche, 11,5 x 9 cm, in Historismus Messingrahmen, geringe Oberflächenmängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

09.02.2022 - 11:01

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:

Theo Zasche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 09.02.2022 - 11:01
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online