Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016844/0008

Konrad Koller

(Villach 1916 geb.) "Landschaft", signiert K, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 35 x 34,5 cm, Passepartout, gerahmt, verglast, an den Rändern partiell beschädigt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

09.02.2022 - 11:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Konrad Koller

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 09.02.2022 - 11:02
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online