Hubert Sattler zugeschrieben/attributed
(1817-1904) Luzern, Öl auf Karton, 10 x 12 cm, gerahmt, (JP)
24.02.2022 - 15:01
- Cena:
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 24.02.2022 - 15:01 |