Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075205/0002

Frans van Severdonck

(Brüssel 1809-1889) Pferd vor einem Bauerngehöft, signiert Frans van den Donck, Öl auf Leinwand, 57,5 x 78 cm, gerahmt, Wachsdoublierung (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

24.02.2022 - 15:02

Cena:
EUR 1.040,-

Frans van Severdonck

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 24.02.2022 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum