Čís. položky 195-034848/0012

Österreichisch, Mitte 20. Jahrhundert

Österreichisch, Mitte 20. Jahrhundert - Klenoty, umění a starožitnosti

Der 'Dom' in St. Johann im Pongau, unten links undeutlich signiert: O...., Mischtechnik, sichtbarer Bildausschnitt, ca. 27,5 x 19,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

rückseitig Widmung des Bürgermeisters an Oberstudienrat Dkfm. G. Kremen(4. Mai 1970)

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

02.03.2017 - 14:14

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 02.03.2017 - 14:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.02. - 02.03.2017