Čís. položky 195-039716/0003

Monogrammist H. B.

Monogrammist H. B. - Klenoty, umění a starožitnosti

Stehender weiblicher Halbakt mit Schlange in einer Schale, vollplastischer Masseguss - Kunststein, bronzefarben patiniert, runder Sockel, seitlich monogrammiert: H. B., Höhe ca. 40 cm, bestoßen

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

24.02.2022 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Monogrammist H. B.

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.02.2022 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.