Čís. položky 145-050040/0004

Brillant Lapislazuli Garnitur

Brillant Lapislazuli Garnitur - Klenoty

Weißgold 750, 585, Brillanten zus. ca. 0,15 ct, best. aus: Ring, RW 54, 2 Ohrclips, 34,4 g, ein Lapislazuli ausgeschartetøg31

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

10.03.2022 - 15:51

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Brillant Lapislazuli Garnitur

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.03.2022 - 15:51
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.02. - 09.03.2022

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.