Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 095-065843/0000

Ludwig Drahosch

Ludwig Drahosch - Klenoty, umění a starožitnosti

(Wien 1969 geboren) Verbundenheit signiert rechts unten: Drahosch Ludwig, Bleistiftzeichnung auf Papier, ca. 20 x 15 cm, Passepartout

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

02.03.2017 - 15:04

Vyvolávací cena:

Ludwig Drahosch

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 02.03.2017 - 15:04
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.02. - 02.03.2017