Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014657/0001

Josef Dobrowsky*

Karlsbad 1889-1964 Tullnerbach"Frauenportrait", Öl auf Leinwand, ca. 90 x 80 cm, unsigniert, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

09.03.2022 - 15:13

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Josef Dobrowsky*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 09.03.2022 - 15:13
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online