Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016864/0014

Marcus Pernhart

(Untermieger 1824-1871 St. Ruprecht bei Klagenfurt) "Tigringer See", betitelt und datiert Tigring 17. Oktober 1856, Bleistiftzeichnung auf Papier, Ausschnitt 11 x 18 cm, gerahmt, verglast, Lichtränder, partiell fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

09.03.2022 - 10:55

Vyvolávací cena:

Marcus Pernhart

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 09.03.2022 - 10:55
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online