Čís. položky 440-020054/0079

Bäuerl Truhe,

Bäuerl Truhe, - Nábytek a koberce

19. Jh., dunkel gebeizter Nadelholzkorpus mit balusterförm. Halbsäulen, geometr. Dekor in den Füllungen, 1 Beilade, 70 x 134 x 64 cm, Alters- u. Gebrauchsspuren

27.02.2017 - 14:32

Vyvolávací cena:

Bäuerl Truhe,

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek a koberce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.02.2017 - 14:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.02. - 27.02.2017