Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 234 V

Furnierkreissäge,

pneumatischer Spanner, Absaugvorrichtung, Schnittlänge ca. 390 cm, 2.2 kW, 380V, stark gebraucht, beschädigt, fehlen Teile, ohne Gewähr

08.03.2017 - 13:00

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:

Furnierkreissäge,

Horká linka kupujících Po-Pá: 8.00 - 15.00
traun@dorotheum.at

+43 7229 629 54
Aukce: Motorová vozidla a technika
Datum: 08.03.2017 - 13:00
Místo konání aukce: Traun
Prohlídka: 02.03. - 08.03.2017