Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075157/0001

Georg Geyer

(Wien 1823-1912) Blick auf ein Schloss, signiert, datiert G. Geyer 1892, Öl auf Leinwand, 50 x 70 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.03.2022 - 10:44

Vyvolávací cena:
EUR 3.200,-

Georg Geyer

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.03.2022 - 10:44
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online