Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-091704/0003

Pester Silber Fischplatte,

Pester Silber Fischplatte, - Antiquitäten

oval, Rand mit plastischem Blütendekor, 49 x 32,5 cm, Gewicht 1031 g, Meisterzeichen, Pester Dianakopfpunze ab 1872, Wiener Flügelpunze ab 1925, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

24.02.2017 - 14:25

Vyvolávací cena:

Pester Silber Fischplatte,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 24.02.2017 - 14:25
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.02. - 24.02.2017