Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060377/0001

Wilhelm Alexander Meyerheim

Wilhelm Alexander Meyerheim - Obrazy

(1815-1882)zugeschrieben/ attributed Der Leierkastenspieler, bezeichnet W Meyerheim, Öl auf Leinwand, 30 x 24 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

23.02.2017 - 14:13

Vyvolávací cena:

Wilhelm Alexander Meyerheim

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 23.02.2017 - 14:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.02. - 23.02.2017