Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-469701/0004

Altschliff Brillant Ring

Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, Diamanten im ALtschliff zus. ca. 0,35 ct, RW 56, 5,2 g Breite max. ca. 6 mm øG5

Expert: Sandra Kiss Sandra Kiss
+43 732-77 31 32

sandra.kiss@dorotheum.at

29.03.2022 - 15:13

Vyvolávací cena:

Altschliff Brillant Ring

+43 732-77 31 32

sandra.kiss@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 29.03.2022 - 15:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online