Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 440-020054/0126

Bauerntisch,

sog. Rhöntisch,2. H. 18. Jh., massives Eschenholzgestell mit umlaufender Stegverbindung, 1 Lade, durchschiebbare Platte mit versperrbarem Zargenraum, gewachst, 75 x 107 x 97 cm, gepflegter Allgemeinzustand mit schöner Patina. (DOC)

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

20.02.2017 - 14:38

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Bauerntisch,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek
Datum: 20.02.2017 - 14:38
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.02. - 20.02.2017