Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-042824/0007

Altschliffdiamant Saphirring

Weißgold 585, Altschliffdiamanten zus. ca. 1,20 ct, Saphir ca. 0,60 ct, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 2,9 g, RW 56øx

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

02.03.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 938,-
Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Altschliffdiamant Saphirring

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 02.03.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.02. - 01.03.2017