Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034894/0001

Albert Kuhn

Albert Kuhn - Klenoty, umění a starožitnosti

(Salzburg um 1900) Mönch am Kapuzinerberg mit Blick auf Salzurg, signiert unten links und datiert: A. Kuhn/1890, Aquarell auf Papier, ca. 40 x 30 cm, gebräunt, Lichtrand, verglast, alter Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

02.02.2017 - 14:06

Vyvolávací cena:

Albert Kuhn

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 02.02.2017 - 14:06
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.01. - 02.02.2017