Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034963/0001

Adi Holzer *

Adi Holzer * - Klenoty, umění a starožitnosti

(Stockerau 1936 geb.) Lisboa Papagena, signiert und datiert unten rechts: AHolzer 91, Farbradierung Nr. 86/90, Platte ca. 75 x 70 cm, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

02.02.2017 - 14:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Adi Holzer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 02.02.2017 - 14:37
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.01. - 02.02.2017