Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034670/0001

Hans Smatlak Barma *

(Wien 1903-1978) Winterlandschaft im Abendlicht, signiert unten links: H. Smatlak, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 100 cm, Krakelee, gerahmt, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

02.02.2017 - 14:43

Vyvolávací cena:

Hans Smatlak Barma *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 02.02.2017 - 14:43
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.01. - 02.02.2017