Čís. položky 138-060134/0001

Künstler um 1900

Zyklamen, Öl auf Holz, 13 x 18 cm, PAssep., gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

01.02.2017 - 14:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.02.2017 - 14:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online