Čís. položky 091-115357/0000

Hermann Thomas Hofer

(geb. 1909 in Graz, Ausbildung an der Akademie der Bildenden Künste in Wien, Mitglied der Vereinigung Bildender Künstler Steiermarks) Motiv aus der Rettenbachklamm, handsigniert H Hofer, Öl auf Karton, Bildausschnitt 30 x 25,5 cm, gerahmt, Rahmen mehrfach beschädigt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

06.02.2017 - 14:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hermann Thomas Hofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.02.2017 - 14:37
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 23.01. - 01.02.2017

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.