Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022116/0022

Raimund Wörle

Raimund Wörle - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Hötting-Innsbruck 1896-1979) Bergdorf in Südtirol, signiert R Wörle, Öl auf Karton, Bildausschnitt 46 x 61,5 cm, gerahmt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

06.02.2017 - 14:44

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Raimund Wörle

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.02.2017 - 14:44
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 23.01. - 01.02.2017