Čís. položky 191-022689/0016

Konvolut Miniaturbilder

Konvolut Miniaturbilder - Umění, starožitnosti, šperky

Portraitansichten, teilweise signiert, verglast, gerahmt, 19. Jahrhundert, starke Altersspuren, ausgebleicht, fleckig

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

06.02.2017 - 14:57

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Konvolut Miniaturbilder

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.02.2017 - 14:57
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 23.01. - 01.02.2017