Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-091687/0014

Famille rose Deckelvase,

Famille rose Deckelvase, - Antiquitäten

China, unterglasurblaue Sechszeichenmarke Kangxi, 20. Jh., Porzellan, farbig gemalter Drachen- sowie floraler Dekor, Höhe 41 cm

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

26.01.2017 - 14:03

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Famille rose Deckelvase,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 26.01.2017 - 14:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.01. - 26.01.2017