Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-091072/0017

Charles Catteau, Vase,

Charles Catteau, Vase, - Starožitnosti

Boch Frères, La Louvière um 1923, Keramik, farbig staffiert, Unterseite gemarkt, Höhe 28 cm,(B).

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

26.01.2017 - 14:10

Vyvolávací cena:

Charles Catteau, Vase,

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 26.01.2017 - 14:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.01. - 26.01.2017