Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060275/0016 -

F. Pinault, um 1900

F. Pinault, um 1900 - Bilder

Katzenfamilie, signiert F. Pinault, Öl auf Leinwand, 42 x 52,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

25.01.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

F. Pinault, um 1900

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.01. - 25.01.2017