Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059807/0003

Charles Gattermole

Charles Gattermole - Obrazy

(geb. London 1832) Soldaten queren einen Fluß, signiert datiert Ch. Cattermole(18)79, Öl auf Leinwand, 62 x 108 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.01.2017 - 14:11

Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Charles Gattermole

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 25.01.2017 - 14:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.01. - 25.01.2017