Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060725/0022 -

Alois Arnegger *

Alois Arnegger * - Obrazy

(Wien 1879-1963) Tiefer Winter, signiert A. Arnegger, Öl auf Leinwand, 61 x 91,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.01.2017 - 14:29

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Alois Arnegger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 25.01.2017 - 14:29
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.01. - 25.01.2017