Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060216/0002

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Obrazy

Klosterneuburg, signiert W. Richter (geritzt), Öl auf Leinwand, 42 x 57 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.01.2017 - 14:36

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 25.01.2017 - 14:36
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.01. - 25.01.2017