Čís. položky 138-059737/0001

Georg Seitz

Georg Seitz - Obrazy

(Wien 1810-1870) Stillleben mit Melone, Trauben und Pfirsich, signiert G. Seitz, Öl auf Holz, 29 x 37 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.01.2017 - 14:58

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Georg Seitz

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.01.2017 - 14:58
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.01. - 25.01.2017

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.