Altschliffbrillantsolitär ca.0,95 ct
Weißgold 585, RW 54,5, 3,2 g leichte TragespurenøG3
05.02.2017 - 20:10
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 05.02.2017 - 20:10 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 20.01. - 05.02.2017 |