Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 440-020054/0183

Kaminplatte,

Kaminplatte, - Nábytek

18. Jh., Eisenguß in Form von 2 Putti ein Wappen haltend geziert, 57 x 53 cm, Alters- u. Gebrauchsspuren

23.01.2017 - 14:45

Vyvolávací cena:

Kaminplatte,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek
Datum: 23.01.2017 - 14:45
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.01. - 23.01.2017