Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-042940/0001

Altschliffdiamantring ca. 0,45 ct

Altschliffdiamantring ca. 0,45 ct - Erlesener Schmuck

Gold 580, 3,1 g, RW 55, österr. Amtspunze 1872-1922 Stein etwas locker in Fassungøx

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

02.02.2017 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 02.02.2017 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.01. - 01.02.2017