Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034294/0003

Monogrammist G. B.

Monogrammist G. B. - Schmuck, Kunst und Antiquitäten

(Deutsch, 2. Hälfte 20. Jhdt.)"Winter am See (Chiemsee?)" unten rechts monogrammiert, Mischtechnik auf Papier, ca. 30 x 50 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

26.01.2017 - 14:53

Vyvolávací cena:
EUR 75,-

Monogrammist G. B.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 26.01.2017 - 14:53
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.01. - 26.01.2017