Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035174/0021

Robert Kasimir *

(Wien 1914-2002) Zwei Farbradierungen: a) Wien - Graben, b) Wien - Kärntnerstraße, jeweils signiert unten mittig: Robert Kasimir, Platte je ca. 38,5 x 33,5 cm, Blattgröße je ca. 54 x 45 cm, fleckig, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

26.01.2017 - 14:54

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Robert Kasimir *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 26.01.2017 - 14:54
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.01. - 26.01.2017