Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034456/0011

Wilhelm Friedrich Gmelin

Wilhelm Friedrich Gmelin - Klenoty, umění a starožitnosti

(Badenweiler 1760-1820 Rom) Der Wasserfall in Tivoli bei Rom, betitelt: "Les Cascatelles de Tivoli.", signiert: "Peint par Gmelin - Gravé par Weber.", Umrissradierung, Josef Carmine, Augsburg, um 1810, ca. 34,5 x 49 cm, verglast, gerahmt, leicht vergilbt, am unteren Rand Wasserflecken (Ko) Ruf 260

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

26.01.2017 - 14:58

Vyvolávací cena:

Wilhelm Friedrich Gmelin

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 26.01.2017 - 14:58
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.01. - 26.01.2017