Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 395-322311/0005

AltschliffdiamantSmaragdamenring

AltschliffdiamantSmaragdamenring - Klenoty, umění a starožitnosti

Gold 580, Diamanten in Silberfassungen, zus. ca. 0,80 ct, RW 55, österr. Amtspunze 1872 - 1922, 3,2 g, Stein mit Bruchstelle bzw. mit Oberflächenmerkmalen

Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

26.01.2017 - 16:08

Vyvolávací cena:

+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 26.01.2017 - 16:08
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.01. - 26.01.2017