Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-021748/0003

H. Ezel 1. Hälfte 20. Jh.

H. Ezel 1. Hälfte 20. Jh. - Kunst und Antiquitäten

"Tropische Blumen", links unten signiert H. Ezel, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 60 x 50 cm, Rand etwas bestoßen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.02.2017 - 15:30

Vyvolávací cena:

H. Ezel 1. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 01.02.2017 - 15:30
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online