Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023258/0007

Kleine bäuerliche Truhe

, wohl Steiermark, Mitte 19. Jh., Fichtenholz, braun lasiert u. floral bemalt, datiert "1842", ca. 61 x 95 x 52 cm, Altersspuren, 1 Platteleiste u. Schlüssel fehlen

11.04.2022 - 10:54

Vyvolávací cena:

Kleine bäuerliche Truhe

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 11.04.2022 - 10:54
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online