Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023890/0015

Henkelkrug

19. Jhdt., farbloses, dickwandiges Glas, opakweiß und rosa überfangen, Linsenschliffverzierung, facettierter Henkel, Höhe 15,5 cm, ehemals für Zinndeckelmontage vorbereitet, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

19.04.2022 - 15:20

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Henkelkrug

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Porcelán, sklo a keramika
Datum: 19.04.2022 - 15:20
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online