Čís. položky 193-017021/0029

Giselbert Hoke *

Giselbert Hoke * - Umění, starožitnosti, šperky

(Warnsdorf/Böhmen 1927-2015 Klagenfurt) Farblithografie, signiert Hoke, datiert Sept 1974, beschriftet Stein 46, 65 x 76,5 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

13.04.2022 - 10:42

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Giselbert Hoke *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.04.2022 - 10:42
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online