Čís. položky 195-034948/0001

Paar Vasen "Herkulesbad", um 1880

Paar Vasen "Herkulesbad", um 1880 - Klenoty, umění a starožitnosti

leicht gelblich scheinendes opakes Glas, mit bunter Emailblumenmalerei und goldener Beschriftung "Herkulesbad", Höhe je ca. 36,5 cm, berieben, Farbfehlstellen, Rand minimal geschartet

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

19.01.2017 - 15:39

Vyvolávací cena:

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.01.2017 - 15:39
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.01. - 19.01.2017